top of page
  • Krzysztof Dziemian

Przypinanie ekranu w telefonie – do czego służy?Umiejętność przypinania ekranu w telefonie pozwala go czasowo udostępnić innej osobie. Niezależenie od tego jaki telefon posiadamy, można to zrobić w sposób bezpieczny.


Zdarza się, że na chwilę musimy czymś zająć swoje dziecko a pierwszym wyborem w tej sytuacji jest telefon. Czy to będzie gra czy też film czasami dla dziecka nie gra roli. Jest zajęte a my w tym czasie, stojąc np. w korku, możemy posłuchać radia.


Więc skoro dziecko jest spokojne to co złego może się stać? Dużo, nasza pociecha przez nieuwagę może np. do kogoś zadzwonić, odebrać połączenie bądź wysłać wiadomość o dziwnej treści.


Funkcja Dostępu nadzorowanego (iPhone) bądź Przypinania ekranu (Android) jest również przydatna, gdy chcemy telefon użyczyć innej osobie by mogła skorzystać tylko z wybranej aplikacji.


Włączenie takiej funkcji w telefonach z systemem iPhone jest opisane na stronie producenta: https://support.apple.com/pl-pl/HT202612


Procedura przypinania ekran w telefonach z Androidem jest opisana na stronach Googla: https://support.google.com/android/answer/9455138?hl=pl

13 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page