• Sara

Na co uważać przy składaniu wniosku „Rodzina 500+”?Na co uważać przy składaniu wniosku „Rodzina 500+”? Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zwraca uwagę jak zrobić to bezpiecznie dla wniosków składanych on-line.


5 sierpnia 2019 roku, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wystosowało krótki komunikat informujący, o tym jak bezpiecznie składać wnioski „Rodzina 500+” online.


Ostrzeżenie o którym mowa zwraca uwagę, iż wypełnienie i złożenie wniosku jest bezpłatne. Instytucje zaangażowane w składanie wniosku nie żądają podawania danych mejlem lub sms-em. Ministerstwo zwraca się również uwagę, by składanie wniosku odbywało się za pomocą bezpiecznego połączenia. Pełen tekst komunikatu znajduje się na zdjęciu.


Zespół rodo.pl ze swojej strony chce poprosić o rozpowszechnienie tej wiedzy szeroko, wśród osób które będą składały takie wnioski.


Zwracamy również uwagę na fakt, że wypełnienie wniosku online powinno odbywać się z komputera bądź też laptopa, co do którego mamy zaufanie.


źródło: https://twitter.com/MRPiPS_GOV_PL/status/1158395485306183685

0 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KONTAKT

PODPIS ELEKTRONICZNY

pon - pt 8-16

weekend nieczynne

info@rodo.pl

61 307 25 66

©2020 by rodo.pl sp. z o.o. sp. k..